جهت دریافت آخرین قیمت با واحد فروش تماس حاصل نمایید: 88679212-021

درباره ما

درباره شرکت فاراده

 

شرکت فاراده در سال ۱۳۸۶ تاسیس گردید و از آغاز حضور خود بر روی پروژه های پسیو شبکه فعالیت کرده است، افتخار فاراده ارائه خدمات با کیفیت و بی نقص در زمینه فعالیت خود است . عمده محصولات مورد استفاده در این شرکت براش پروژه های پسیو شبکه از محصولات شرکت لگراند کشور فرانسه بوده که از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردارند.

اصول کاری شرکت

 

شرکت فنی مهندسی فاراده معتقد است که روند درک نیازهای کارفرما و سازماندهی پروژه تعاملی بوده و نیازمند تجربه‌های خاص خود است. این روند به نحوی است که با دقیق‌تر شدن یک مرحله، اجرای مرحله بعدی نیز تسهیل می‌شود. ارتباط مستمر با مشتری و تشکیل تیم‌های مشترک کاری، می‌تواند در درک و شناسایی نیازهای پروژه تاثیر مهم داشته باشد. اصول کاری و فرآیند توسعه کار در شرکت مهندسی فاراده، چارچوب مشخصی را فراهم کرده که در آن موفقیت پروژه و رضایت مشتری همزمان تضمین شده‌است.

کار گروهی

 

شرکت مهندسی فاراده با باور این مهم که ساختار تیم پروژه‌ی یکی از عوامل کلیدی و مهم در موفقیت آن محسوب می‌شود، در انتخاب و تشکیل تیم‌های پروژه، دقت لازم را اعمال می‌کند. پس از مشخص شدن تخصص‌های فنی مورد نیاز افراد گروه، بر همگن بودن تیم و هم‌چنین استفاده از مهارت‌های اجرایی کار آمد، برای هماهنگی مناسب پروژه و کنترل بودجه، تاکید می‌‌شود. علاوه بر این، نظام مدیریت پروژه موجود بر اجرای مفاهیم کار گروهی تاکید کرده زیرا معتقد است که تنها از طریق انجام کار گروهی و اشاعه فرهنگ آن، می‌توان اثرات لازم به منظور رسیدن به موفقیت را تعمیم داد. در نهایت همه کارهای افراد گروه تابع برنامه‌های کیفی و رویه های اجرایی شرکت هستند.

و در نهایت اینکه

 

ارائه خدمات به شما باعث افتخار ماست

جهت دریافت آخرین قیمت با واحد فروش تماس حاصل نمایید: