جهت دریافت آخرین قیمت با واحد فروش تماس حاصل نمایید: 88679212-021

خدمات ما در زمینه روشنایی هوشمند

شرکت فاراده در راستای همکاری با شرکت Helvar فعال در زمینه روشنایی هوشمند و سیستم های وابسته با ارائه راه کار های نو آورانه و بدیع فعالیت مینماید. کمپانی Helvar با ارائه اخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه LMS  و سیستم های وابسته و نیز ارائه این سیستم بر روی پروتکل های مختلف از جمله پروتکل دالی (Dali) که امکانات زیادی چه از نظر مدیریت سیستم و چه از نقطه نظر پایش و کنترل آن داراست ، درجهان سرامد بوده و پروژه های عظیمی که در جهان با این سیستم و تحت نام Helvar راه اندازی شده اند به خودی خود گویای قدرت و پایداری این سیستم است.

محصولات روشنایی

محصولات مورد استفاده در شرکت فاراده در زمینه روشنایی هوشمند و تجهیزات وابسته به صورت کلی از شرکت Helvar فنلاند تامین میگردد. شرکت Helvar که در زمینه ارائه راه کار های هوشمند سازی در جهان جزو پیشتازان این رشته است توانسته جای خود را در بازار های جهانی به خوبی پیدا کند، شرکت Helvar با تجربه ۱۰۰ ساله خود اقدام به ارائه راه کار های کامل با تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری به صورت یک پکیج کامل کرده است که طراحان شاغل دراین زمینه هیچ گونه مشکلی برای ارائه راه کار به کاربران نخواهند داشت.

البته در این زمینه شرکت فاراده برای تکمیل تجهیزات خود برای روشنایی هوشمند اقدام به طراحی و ساخت پنل های ال ای دی کرده است که در اکثر پروژه های اداری و تجاری کاربرد زیادی دارند.

روشنایی هوشمند - روترهای هلوار
روشنایی هوشمند
هوشمندسازی روشنایی ، روشنایی هومند

روتر هوشمند Helvar

درایورهای هوشمند Dali

سنسورهای تحت Dali

پنل ال ای دی ، روشنایی هوشمند ، helvar

پنل های LED BackLight شرکت فاراده

نمونه کار های روشنایی هوشمند

محصولات سیستم روشنایی هوشمند شرکت Helvar در بسیاری از پروژه های بزرگ در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است پروژه هایی که به خودی خود بیانگر قدرت و کیفیت تجهیزت و محصولات این شرکت است. در ادامه میتوانید برخی از پروژه های اجرا شده در منطقه را مشاهده نمایید.

جهت دریافت آخرین قیمت با واحد فروش تماس حاصل نمایید: