جهت دریافت آخرین قیمت با واحد فروش تماس حاصل نمایید: 88679212-021

محصولات روشنایی

محصولات شرکت Helvar برای سیستمهای روشنایی

برای ارائه راه کار های مناسب جهت کنترل کامل سیستم روشنایی احتیاج به در اختیار داشتن پکیج کاملی از محصولات در این رابطه است. شرکت Helvar با سابقه نزدیک یک قرن در ارتباط با تولید محصولات مربوط به روشنایی، پکیج کامل و بی نقصی را به منظور کنترل ،مدیریت و پایش سیستم ارائه کرده است. این کمپانی با در اختیار داشتن نیروهای متخصص در این زمینه چه در بحث سخت افزاری و چه در بحث نرم افزاری جزو پیشگامان عرصه خود است.

ماژول های ال ای دی:

 

ماژول های ال ای دی هلوار به تولیدکنندگان کمک میکند تا موفق به تولید چراغ هایی با دره انرژی بسیار بالا و باکیفیت شوند. هلوار موفق به ساخت رنج وسیعی از ماژول های ال ای دی شده است که از سیستم ها و تیپ های مختلف چراغ ها پشتیبانی میکند. ترکیب این ماژول ها با تجهیزات و درایور های تولید شده شرکت هلوار باعث افزایش چشمگیر راندمان و بهره وری بیشتر در مصرف انرژی میشود ونیز با استفاده و با ادغام محصولات مرتبط هلوار به یکدیگر عمر مفید ماژول ها افزایش خواهد یافت.

پنل LED DownLight 60×۶۰ محصول شرکت فاراده:

پنل ال ای دی تولیدی شرکت فاراده که بر اساس نیاز های کشور بومی سازی شده و به دلیل استفاده از درایور های هوشمند شرکت Helvar قابلیت های مختلفی نیز داراست.
پنل ال ای دی ، روشنایی هوشمند ، helvar

درایور های هلوار:

شرکت هلوار به منظور رسیدن به حداکثر بهره وری در مصرف انرژی ، طول عمر بالای تجهیزات ، کیفیت بالا و انعطاف در نصب و اجرای تاسیسات روشنایی اقدام به ساخت و تولید درایور های قابل کنترل (Dimmable) نموده است، که این درایور ها میتوانند قسمتی از یک سیستم روشنایی کوچک خودکار باشند و یا در ساختمان های عظیم به صورت قابل برنامه ریزی مورد استفاده قرار بگیرند.

روشنایی هوشمند

روترها:

روترهای سری ۹۰۵ و ۹۱۰ Digidim ، و ۹۲۰ از سری Imagine برای کاربران این امکان را فراهم میسازد تا ساختمان و مکانهای وسیع اعم از اهداف تجاری ،در معماری ساختمان و حتی معماری خاص سیستم روشنایی را به صورت یک بلوک یکپارچه درآورد تا کنترلو مدیریت سیستم را دلپذیرتر سازد. روتر های تولید این شرکت کامل مقیاس پذیر و با انعطاف بالا در طراحی سیستم روشنایی طراحی شده اند، به طوری که برای هر نوع مکان با هر نوع ابعاد و هر نوع تقاضا قابل برنامه ریزی و استفاده هستند.

روشنایی هوشمند - روترهای هلوار

سنسورها:

 در زمینه سنسورهای روشنایی ، کمپانی هلوار توانسته است با ارائه نمومه های وسیعی از این دست نیاز های کاربران خود را رفع سازد، سنسورهایی سنجش میزان شدت روشنایی، سنسورهای تشخیص حضور افراد در محل و سنسورهای مایکروویو، که به صورت قابل اتصال برروی دیوار،سقف و یا حتی برروی چراغ و با زوایای دید متنوع تولید و ساخته شده اند.
هوشمندسازی روشنایی ، روشنایی هومند

کنتاکتورهای هوشمند:

برای کنترل بارهای غیر قابل کنترل (non-Dimmable) جهت قطع و وصل جریان برق مورد استفاده قرار میگیرند که در این زمینه نیز کمپانی هلوار رله های متعددی با ظرفیت های متفاوت برپایه پروتکل دالی تولید کرده است.
رله هوشمند دالی

واحدهای ورودی:

به منظور دریافت ورودی های خارجی مورد نظر طراح از جمله Time Clocks ، سوئیچ های خاص ، سنسورهای آنالوگ و سایر تجهیزات به سیستم و تبدیل انها از سیگنال آنالوگ ورودی به سیگنال دیجیتال دالی طراحی و ساخته شده اند.

نرم افزارها و اپلیکیشن ها:

تیم توسعه دهنده سخت افزاری و نرم افزاری شرکت هلوار به منظور ایجاد ترکیبی هماهنگ و قوی از ابزار های کنترلی و مدیریتی سیستم های روشنایی ، پکیجی کامل از محصولات نرم افزاری اپلیکیشن های موبایلی برای سیستم عامل های مختلف تولید کرده اند که نیازهای طراحان سیستم های روشنایی را رفع میسازد.

کنترلرهای روشنایی:

محصولی جدید و نوع آورانه که طراحی خاص خود شرکت هلوار است و در انواع مختلف به صورت کلید های فشاری و لمسی با قابلیت کنرل شدت روشنایی و همچنین فراخوانی سناریو های مختلف طراحی شده است.

کلید هوشمند روشنایی
جهت دریافت آخرین قیمت با واحد فروش تماس حاصل نمایید: